Ortaokullar ve Liseler arası Türkçe Yazıyorum Deneme Hikâye ve Şiir Yazma Yarışma Sonuçları

20.07.2020


 

A- ORTAOKULLAR ARASI

 

1- Ana Dili Türkçe Olanlar Kategorisi

 

DENEME

Başarı Sırası

Adı Soyadı

Ülkesi

1.

Azra Betül Saçan

ROMANYA

2.

Hasan Özay Yılmaz

PAKİSTAN

 

HİKÂYE

Başarı Sırası

Adı Soyadı

Ülkesi

1.

Azra Betül Saçan

ROMANYA

2.

Meryem Ateş

ROMANYA

3.

Zeynep Bayram

IRAK

 

ŞİİR

Başarı Sırası

Adı Soyadı

Ülkesi

1.

Meryem Ateş

ROMANYA

2.

Azra Özdemir

ROMANYA

3.

Blerina Cemaili

KUZEY MAKEDONYA

Mansiyon

Agon Terziu

KUZEY MAKEDONYA

Fiona Becetti

KUZEY MAKEDONYA

 

2- Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğrenenler Kategorisi

 

 

DENEME

Başarı Sırası

Adı Soyadı

Ülkesi

1.

Bedridin Shantir

KOSOVA

2.

Basit Esati

KUZEY MAKEDONYA

3.

Rumejsa Pacollari

KOSOVA

Mansiyon

Leyla İdrizi

KUZEY MAKEDONYA

Raahima Raşit Peraça

PAKİSTAN

Arta Dauti

KUZEY MAKEDONYA

 

HİKÂYE

Başarı Sırası

Adı Soyadı

Ülkesi

1.

Eda Tahiri

KOSOVA

2.

Hazbije Strushka

KOSOVA

3.

Saida Abdullayeva

GÜRCİSTAN

Mansiyon

Solin Saman

IRAK

 

ŞİİR

Başarı Sırası

Adı Soyadı

Ülkesi

1.

Artisa Gashi

KOSOVA

2.

Hafza Sheraz

PAKİSTAN

3.

Adile Nur Alishani

KOSOVA

 

 

Mansiyon

Ahmet Vekil

AFGANİSTAN

Raiena Mamagııazova

IRAK

Babacar Lindar Diop

SENEGAL

Seydina Mouhamed Dieng

SENEGAL

Sandra Kawa Abbas

IRAK

Slivana Sangar Hadi

IRAK

Sophie Seynabou

SENEGAL

Baz Sinan Bahaaddin

IRAK

 

A- LİSELER ARASI

1- Ana Dili Türkçe Olanlar Kategorisi

DENEME

Başarı Sırası

Adı Soyadı

Ülkesi

1.

Ebubekir Korkut

KOSOVA

2.

Merve Nur Yeşil

ROMANYA

3.

Dilay Culi

KUZEY MAKEDONYA

 

 

Mansiyon

Berrak Nur Çevik

ROMANYA

Sude Taravari

KUZEY MAKEDONYA

Ezgi Elena Çelik

GÜRCİSTAN

Ezgi Elena Çelik

GÜRCİSTAN

Ece Mucahiti

KUZEY MAKEDONYA

 

HİKÂYE

Başarı Sırası

Adı Soyadı

Ülkesi

1.

Ebubekir Korkut

KOSOVA

2.

Enes Evmez

KOSOVA

3.

Ömer Ağacık

KOSOVA

 

 

Mansiyon

Melek Şişko

KUZEY MAKEDONYA

Eda Stafai

KUZEY MAKEDONYA

Dilara Adlı

ROMANYA

Mert Murteza

KUZEY MAKEDONYA

 

ŞİİR

Başarı Sırası

Adı Soyadı

Ülkesi

1.

Safiye Demirkıran

KOSOVA

2.

Berkan Elez

KUZEY MAKEDONYA

3.

Hakkan İbraim

KUZEY MAKEDONYA

Mansiyon

Ömer Ağacık

KOSOVA

Mert Adagörenli

ROMANYA

Hamza Azmai

KUZEY MAKEDONYA

 

 

2- Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğrenenler Kategorisi

 

DENEME

Başarı Sırası

Adı Soyadı

Ülkesi

1.

Diba Noorzad

AFGANİSTAN

2.

Funda Güney

KOSOVA

3.

Seydina Aliouna Thione

SENEGAL

 

 

Mansiyon

Mouhamed Moustapha Thiondaoum

SENEGAL

Anjeza Culi

ARNAVUTLUK

Aisha Bashir Shaikh

PAKİSTAN

İngrid Hila

ARNAVUTLUK

Anamta Tarıq

PAKİSTAN

Dea Brika

KOSOVA

Halime Tarık

AFGANİSTAN

Anesa Bayrami

KUZEY MAKEDONYA

Ali Saleh

PAKİSTAN

 

HİKÂYE

Başarı Sırası

Adı Soyadı

Ülkesi

1.

Zainab Soomro

PAKİSTAN

2.

Nighat Ghafor Ghaznawi

AFGANİSTAN

3.

Abdüssamed Metin

AFGANİSTAN

 

 

Mansiyon

Laiba Wahab

PAKİSTAN

Djelza Nuhija

KUZEY MAKEDONYA

Demir Kasami

KUZEY MAKEDONYA

Edi Mehmedi

KUZEY MAKEDONYA

 

 

 










 

ŞİİR

Başarı Sırası

Adı Soyadı

Ülkesi

1.

Bejda Torbani

KOSOVA

2.

Mame Sira Diallo

SENEGAL

3.

Esra Amad

IRAK

 

 

Mansiyon

Noor Fatima Kurio

PAKİSTAN

Seydina Aliouna Thione

SENEGAL

Nighat Ghafor Ghaznawi

AFGANİSTAN

Muhammed Wasif Mughal

PAKİSTAN

Mame Diarra Cisse

SENEGAL

Abdurrauf Rahmani

AFGANİSTAN

Neda Shaaraf

AFGANİSTAN

Abullah Shah

PAKİSTAN

Video Title